Ruchowa Akademia Zdrowia Szczecin

Komunikat

W związku z dzisiejszym komunikatem Kancelarii Premiera dotyczącym nowych obostrzeń i wytycznych do walki z pandemią Covid-19 podjęliśmy decyzję o zmianie formuły jutrzejszych biegów na 5 km i 10 km.

Jednocześnie czując odpowiedzialność za Was nie chcemy narażać nikogo na niebezpieczeństwo. Mając na uwadze zdrowie, Wasze, sędziów i obsługi biegu proponujemy biegi w formie wirtualnej i dajemy wam dwie możliwości:

1. Jutro tj. 24.10.2020 w godz. 18:00-22:00 po odebraniu w biurze zawodów numeru startowego(bez chipa) indywidualnie zaliczacie swój zadeklarowany dystans (5 km lub 10 km) na naszej niezabezpieczonej, częściowo niedoświetlonej, ale oznaczonej trasie.

Warunkiem jest posiadanie własnego urządzenia pomiarowego( zegarek, telefon) i po zakończeniu swojego biegu w godz. 18:00 - 22:00 macie możliwość przekazania wyniku bezpośrednio w biurze zawodów oraz odebrania swojego medalu.

2. W terminie od jutra 24.10.2020 od godz. 18:00, do dnia 08.11.2020(niedziela) do godz. 22:00 indywidualnie zaliczacie swój zadeklarowany dystans (5 km lub 10 km ) na naszej lub dowolnej trasie. W obu przypadkach musicie mieć własne urządzenie pomiarowe z GPS ( zegarek, telefon) i po zakończeniu biegu przesyłacie nam mailowo swój wynik (zdjęcie lub screen) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Jest również możliwość samodzielnego wgrania pliku z wynikiem na swoim profilu zgłoszeniowym www.protiming24.pl w pliku TCX lub GPX w terminie do 09.11.2020.

Po zakończeniu rywalizacji powstanie oficjalny komunikat i dnia 13.11.2020 o godz. 13:00 podamy końcowe wyniki biegów. Zwycięscy zostaną nagrodzeni symbolicznymi pucharami, a pozostali medalami.

Zamówione koszulki i medale będą do odbioru w biurze Raz Event lub zostaną wysłane pocztą na Wasz adres podany w zgłoszeniu.

Odbiór pakietów startowych( numerów startowych+ zamówione koszulki) jutro tj. sobota 24.10.2020 o godz. 18-21 obok baru "Szyszka".

Zgodnie z wytycznymi rządu obowiązuje:

  • Nakaz zasłaniania ust i nosa (maseczki, chusty, kominy), wyjątkiem jest czas biegu
  • W strefie biura zawodów maksymalnie 5 osób.
  • Obowiązek dezynfekcji rąk.
  • Zachowanie dystansu 2m.
  • Brak publiczności.

Uwaga. Prosimy aby na jutrzejszym wydarzeniu pojawiały się tylko osoby zdrowe, bez jakikolwiek objawów chorobowych. Zabierzcie ze sobą czołówki, gdyż trasa nie jest w kilku miejscach doświetlona.

W zdrowym ciele zdrowy duch. Dbajmy o zdrowie swoje i innych.